Návrh

Návrh

Před samotným začátkem budování nového zahradního jezírka je třeba vytvořit podrobný návrh. Tento návrh si můžete udělat úplně sami nebo jej nechat na odborníkovi. Nejlepším řešením je však vše vysvětlit zkušenému designérovi, který určitě vaše myšlenky dokáže pochopit a zpracuje je přesně tak, jak byste to udělali vy sami.

Návrh není jen o rozměrech zahradního jezírka, jeho postupných hloubkách, ale také o vegetaci, rybách, stromech, kamenech a o spoustě jiných věcí. Důležitá je volba místa vůči slunci a větru. Využití již vysazených stromů nebo nerovnosti terénu, atd.

Podrobná kompletace plánu může být také zhotovena ve 3D programech, díky čemuž získáte větší přehled o tom, co se bude dít. Další věcí bude určitě seznam všeho, co bude třeba finančně uhradit. Hlídejte si tak co se děje u vás na zahradě nebo na dvorku.

Když je návrh hotový, stačí začít s realizací. Poté je to jen otázka krátké doby, než jezírko vyroste a vy budeme moci prožít první krásný den v jeho blízkosti bez jakéhokoliv rušení.

O webu

Přírodní zahradní jezírka přímo do vašich zahrad! Nabízíme široké spektrum informací o tom, jak začít s budováním jezírka, jak se o něj starat a co všechno k němu patří. Rádi vám poskytneme plnou podporu v oblasti zahradní architektury. Nebojte se nás nezávazně kontaktovat.