Koupací jezírka

Koupací jezírka

Rádi bychom vám také představili jezírka koupací. Ti z vás, kteří je ještě neviděli – jde zcela o totéž, co zahradní jezírka, vše je čistě přírodní bez jediné známky chemie. Můžete se v nich koupat, aniž by došlo k jakýmkoliv alergickým reakcím jako v bazénech (v přírodních jezírkách se nepoužívá chlór a podobné látky). Vše je filtrováno přírodním ekosystémem a použitím současných mechanických pomocníků – filtrů.

Koupací jezírka jsou budována téměř stejným způsobem jako zahradní jezírka s výjimkou, že v koupacích je oddělen prostor právě pro koupání. Na tomto místě nejsou žádné rostlinky, hloubka je kolem metru až dvou a okraje jsou jako v bazénu, avšak s tím rozdílem, že můžete kraj tohoto prostoru nechat pod vodou a splynout tak s mělčinou a plážičkou.

Do koupacího jezírka můžete dát schůdky, žebříky, osvětlení a všechno jako v klasických bazénech. Zásadní je celkový dojem přírody a hlavně jemné a čisté vody.

O webu

Přírodní zahradní jezírka přímo do vašich zahrad! Nabízíme široké spektrum informací o tom, jak začít s budováním jezírka, jak se o něj starat a co všechno k němu patří. Rádi vám poskytneme plnou podporu v oblasti zahradní architektury. Nebojte se nás nezávazně kontaktovat.